Повідомлення про оприлюднення проекту рішення

08.05.2020 р.

     Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення Лаврівської сільської ради Вінницького району Вінницької області "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік"

       Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання пропозицій, зауважень громадян та суб'єктів  господарювання, Лаврівська сільська рада оприлюднює проєкт рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік".

      З проєктом рішення, додатками до нього та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті  Лаврівської сільської ради в мережі інтернет у розділі "Регуляторна політика" за посиланням https://lavrivka.vinrayrada.gov.ua

       Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб до проєкту рішення Лаврівської сільської ради  приймаються протягом одного місяця з дати оприлюднення за адресою:

23215 Україна Вінницька область Вінницький район с. Лаврівка вул. Незалежності,   1А,    

Телефон : 0432(589532)

 

27.05.2019 р.

     

             Повідомлення про оприлюдення проекту рішення Лаврівської сільської ради Вінницького району Вінницької області «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Лаврівської сільської ради на 2020 рік»

          Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання пропозицій, зауважень громадян та суб’єктів господарювання, Лаврівська сільська рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Лаврівської сільської ради на 2020 рік».

           З проектом рішення, додатками до нього та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Лаврівської сільської ради у мережі Інтернет у розділі «Регуляторна політика».

            Пропозиції та зауваження в письмовій формі від фізичних та юридичних осіб до проекту рішення Лаврівської сільської ради прийматимуться протягм одного місяця з дня оприлюднення.

             Адреса : 23215, Україна, Вінницька область, Вінницький район, с. Лаврівка, вул. Незалежності, 1А,  Лаврівська сільська рада.           

            Телефон : (0432) 58-95-32.

            email: lavrivka-s-r@ukr.net

В.о. сільського голови                                                     Г.В. Мельник

 

26.07.2019 р.

       

             Повідомлення про оприлюднення проекту рішення

Лаврівської сільської ради "Про внесення змін до рішення № 1 "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Лаврівської сільської ради на 2020 рік" від 26 червня 2019 р. 47 сесії 7 скликання"

           Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" з метою одержання пропозицій, зауважень громадян та суб'єктів господарювання, Лаврівська сільська рада оприлюднює проект рішення "Про внесення змін до рішення № 1 "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Лаврівької сільської ради на 2020 рік" від 26 червня 2019 р. 47 сесії 7 скликання".

            З проектом рішення, додатками до нього можна ознайомитись на офіційному сайті Лаврівської сільської ради у мережі Інтернет у розділі "Регуляторна політика"

           Пропозиції та зауваження до проекту рішення Лаврівської сільської ради будуть прийматися від фізичних та юридичних осіб в письмовій формі.

 Адреса : 23215, Україна, Вінницька область, Вінницький район, с. Лаврівка, вул. Незалежності, 1А, Лаврівська сільська рада.

Телефон (0432) 58-95-32

email: lavrivka-s-r@ukr.net

 

08.05.2020

    

 

       

 

 

 

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж