Повідомлення про оприлюднення проекту рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Лаврівської сільської ради на 2020 рік"

27.05.2019 р.

     

             Повідомлення про оприлюдення проекту рішення Лаврівської сільської ради Вінницького району Вінницької області «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Лаврівської сільської ради на 2020 рік»

          Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання пропозицій, зауважень громадян та суб’єктів господарювання, Лаврівська сільська рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Лаврівської сільської ради на 2020 рік».

           З проектом рішення, додатками до нього та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Лаврівської сільської ради у мережі Інтернет у розділі «Регуляторна політика».

            Пропозиції та зауваження в письмовій формі від фізичних та юридичних осіб до проекту рішення Лаврівської сільської ради прийматимуться протягм одного місяця з дня оприлюднення.

             Адреса : 23215, Україна, Вінницька область, Вінницький район, с. Лаврівка, вул. Незалежності, 1А,  Лаврівська сільська рада.           

            Телефон : (0432) 58-95-32.

            email: lavrivka-s-r@ukr.net

В.о. сільського голови                                                     Г.В. Мельник

 

 

       

 

           

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж